Mobil

Xperi P, Xperia GO ve Xperia E kullanıcılarına iyi haber!

Sony, Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesine bu hafta başlıyor.

Xperi P, Xperia GO ve Xperia E kullanıcılarına iyi haber!

Xperia S güncellemesinin mayıs ayına sarkacağının açıklanması sonrası kullanıcılar cephesinde bir hayal kırıklığı yaşanıyor olsa da, Xperia P, Xperia Go ve Xperia E cephesinde olumlu bir havanın estiğini söyleyebiliriz. Sony, söz konusu telefonlar için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesinin bu haftadan itibaren başlayacağını bildirdi.
1366807762_1366476964android-jelly-bean-for-xperia-handsets1350645756.jpg

Güncelleme kapsamında birçok yeniliğin kullanıcılara sunulacak. Sony’nin yeni medya uygulamaları Walkman, Albüm ve Filmler; pil ömründe artış sağlayan STAMINA modu, uygulama menüsünde hızlı arama seçeneği, daha fazla kişiselleştirme seçenekleri, Google Now, yeni widget’lar, Project Butter kapsamında daha hızlı bir sistem ve son olarak bir dizi iyileştirmelerin kullanıcılara sunulması planlanıyor.

Yorumlar
Misafir
go kullanıorum ama hala guncelleme yok
Cevapla
abdul selam
miro içinde haziran diyolar
Cevapla
Misafir
xperia go kullanıyorum android 4.0 a yükselttiğime çok pişmandım aama 4.1 4.0 dan çok daha iyi pil ömrü baya uzadı gibi görsel olarakta çok başarılı 4.0 çok vasattı dün çok kurcaladım yeni diye ama normal kullanan biri için bekleme modunu iyi ayarlayınca ömrü baya uzun olcak gibi
Cevapla
Miro modeli içinde geçerli olacakmı bilen varmı
Cevapla
mert
Gözümüz yollarda kaldı gel artik.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.