Mobil

Xperia M için Android 4.3 güncellemesi başladı

Bir süredir test edilen güncelleme birçok Avrupa ve Asya ülkesinde kullanıcılara ulaşmaya başladı.


Xperia M için geçtiğimiz günlerde test aşamasında olduğu bildirilen Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi resmen başladı. Asya ve Avrupa'da birçok ülkede başladığı rapor edilen güncelleme kullanıcılara FOTA ve Sony PC Companion üzerinden ulaşıyor. Ayarlar menüsü başlığı altında yer alan sistem güncellemeleri bölümünü ziyaret ederek sizler de güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

1395866831_xperia-m-android-4.3-rolling2-640x373.jpg

Sony, Android 4.3 Jelly Bean ile güncellenmiş bir kamera arayüzü sunuyor. Bu arayüze seri  ve süper otomatik çekim modları da eklenmiş durumda. Bunun yanı sıra daha hızlı bir kullanıcı arayüzü deneyimi, geliştirilen grafik sürücüleri, daha uzun pil ömrü için Stamina Mod'un yeni sürümü, Sony'nin yerleşik medya uygulamaları Walkman, Albüm, Filmler'in en güncel sürümleri ve güvenlik gelişmeleri güncelleme kapsamında yer alan diğer yenilikler oldu.

Dağıtımı bölge ve taşıyıcılara göre farklılık gösteren güncellemenin birkaç hafta içerisinde tüm Xperia M sahiplerine ulaşması bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.