Mobil

Xperia SP için Android 4.3 her an başlayabilir

Güncelleme yapı numarası ortaya çıktı ve test dağıtımlar başladı.

Xperia SP için Android 4.3 her an başlayabilir

Aralık ayı içerisinde ilk olarak Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra için Android 4.3 güncellemesinin dağıtımını başlatan Sony, geride bıraktığımız haftada ise güncelleme kapsamına Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR ve Xperia Tablet Z'yi de ekledi. Sony cephesinde Android 4.3 güncellemesinin beklendiği bir diğer cihaz Xperia SP ve elde edilen görüntülerden anlaşıldığı üzere güncelleme dağıtımı her an başlayabilir.

1388134318_xperia-sp.jpg

XperiaBlog sitesi Xperia SP Android 4.3 güncellemesinin12.1.A.0.253  yapı numarasına sahip olacağı bildirirken, XDA Geliştiriciler forumunda ise bir Xperia SP kullanıcısı kendisine ulaşan Android 4.3 güncellemesinin ekran görüntüsünü paylaştı.

Sony'nin resmi site üzerinden bugünlerde bir açıklama yayınlayarak güncelleme kapsamında hangi yeniliklerin yer aldığını bildirmesi bekleniyor. Xperia SP'nin Android 4.4 güncellemesi alacak Xperia modeller arasında yer aldığını hatırlatalım. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.