Mobil

Xperia U için Jelly Bean geliyor!

Sony Xperia U için Android 4.1 Jelly Bean çalışmalarına başladı.

Xperia U için Jelly Bean geliyor!

Sony firması, akıllı telefon pazarında Xperia serisi akıllı telefon modelleriyle oldukça başarılı bir profil çiziyor. Bir yandan rakipleriyle rekabet eden şirket, bir yandan da güncellemeler ile müşterilerini sevindirerek prim topluyor. Sony, kısa bir süre önce Xperia U modelini Android 4.0 Ice Cream Sandwich sürümüne güncellemişti. Şirket şimdi de Android 4.1 Jelly Bean için çalışmalara başladı.

Firmanın Xperia U için Android 4.1 güncellemesini yayınlamaya hazırlandığı, Sony Mobile İtalya sayfasının Facebook hesabından gönderilen bilgiyle anlaşıldı.  Şirket Aralık ayı içerisinde Xperia G, Xperia Sola ve Xperia P için Android 4.1 güncellemesi yayınlayacak. Büyük ihtimalle Sony bu cihazlardan sonra Xperia U modelini JellyBean işletim sistemine yükseltecek.

1354514850_sonyxperiau.jpg

Kesin bir bilgi olmadığıyla beraber OTA yolu ile de temin edilebilecek olan güncellemenin tahminlere göre Ocak ayı içinde Xperia U sahiplerine sunulacak.

Yorumlar
Misafir
htc vasat ta neden sense üzerine niye daha iyi bir arayuz koymayıyor samsung...
Cevapla
androidmen
soniy makina bozulsa parca bulma sıkıntısı var üretilen her makina birbirini tutmuyor farklı kodlarla parca üretiyor aman dikat alırken ikikere düşün hemde yazılım bakımından geri kalıyor samsung S2 kullanıyorum jelibin 4.1.2 kurulu makinada rom bakımından iyi destek var androit alacağın zaman costom rom alt yapısını araştır samsung bu konuda bir numara lg .htc.sony vasat sistemler
Cevapla
Baran
Sony en zayıf noktası olan güncelleme konusunun üzerine düşmüş görünüyor bu da iyi bir şey, bundan sonra ki adımı da batarya iyileştirmeleri olmaları
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.