Mobil

Xperia XZ ve Xperia X Performance için Android 7.1.1 çıktı!

Sony, Xperia XZ ve Xperia X Performance için Android 7.1.1 Nougat güncellemesini yayınladı.


Sony Mobile, Android 7.1.1 Nougat için elini çabuk tutu ve bazı modellerine bu güncellemeyi sundu. Xperia XZ ve Xperia X Performance için gelen Android 7.1.1 Nougat güncellemesi ile Xperia Home Launcer'dan dolayı maalesef ki yeni özelliklerin bir kısmı kullanıma sunulmadı.

Xperia XZ ve Xperia X Performance için Android 7.1.1 neler getiriyor?

Xperia XZ ve Xperia X Performance için Android 7.1.1 güncellemesi Nisan ayı içerisindeki Android güvenlik güncellemelerini ve sistem performansı iyileştirmelerini kapsıyor. Ancak Xperia Home Launcher'dan dolayı uygulamalara Android 7.1.1 ile atanabilen kısayollar maalesef ki kullanıma sunulmadı.

Güncelleme ile yeni emoji seti ve desteklenen uygulamalarda klavyeden GIF gönderme gibi Android 7.1.1 ile gelen yenilikler Xperia XZ ve Xperia X Performance modellerine de geliyor.

1493121770_sony-xperia-xz.jpg

Kademeli olarak indirime sunulan Xperia XZ ve Xperia X Performance için Android 7.1.1 Nougat güncellemesini Ayarlar>Telefon hakkında>Güncellemeleri denetle bölümünden yükleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.