Mobil

Xperia Z için yeni bir güncelleme yayınlandı

Güncelleme kapsamında telefonda birçok iyileştirmenin yapıldığı bildiriliyor.

Xperia Z için yeni bir güncelleme yayınlandı

Sony amiral gemisi Xperia Z için yeni bir güncelleme yayımladı. Android 4.1.2 Jelly Bean’e dayalı güncelleme kapsamında, kamera noktasında bazı iyileştirmelerin yapıldığı bildiriliyor. Otomatik çekim modunda yapılan iyileştirmelerin yanı sıra ekranın yeniden kalibre edilmesi için beyaz dengesi ayarları, bildirim ışığının açık/kapalı olarak değiştirilebilmesi, yazılım tuşlarında arka planın siyah renge bürünmesi ve performans artışı söz konusu yenilikler arasında sayılabilir.
1368618731_adsiz.png

10.1.1.A.1.253 sürümlü güncelleme şu an için Fransa’da başlamış görünüyor. Güncellemenin kısa süre içerisinde dünya genelinde yaygınlık göstermesi bekleniyor. Ayarlar sekmesinde sizler de güncelleme kontrolü yapabilirsiniz. Sony güncelleme ile Xperia Z için yapılan bazı eleştirileri gidermiş diyebiliriz.
1368619884_xperia-z-firmware-315x560.jpg"Xperia Z'nin gözünden İstanbul" videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
erol34
güncellemeyi pc üzerinden yaptım biraz daha stabil olmuş
Cevapla
©®
gakkolar nasıl bir dönüş bu. sony iyidir. herzaman piyasaya çok etkili ve güçlü ürünler sunar. sony her zaman bu piyasaya yön vermiş birkaç üreticiden biridir. kactane adam akıllı telefon varki sanki dünyada.
Cevapla
Piyasa Gakko kaynıyor beni çoook sevdiginiz için Mutluyum. .
Cevapla
selim
"Yayımlamak " Ne demek ? "Yayınlamak" olacaktı .
Cevapla
Sony süper valla..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.