Mobil

Xperia Z ve ZL şimdi daha güçlü

Sony amiral gemilerini güçlendirdi

Xperia Z ve ZL şimdi daha güçlü

Sony Xperia Z ve ZL bildiğiniz gibi Sony’nin bu yıl çıkan ve su geçirmez özellikleriyle göz dolduran cihazlardan ikisiydi. Sony bu iki gözde cihazı için yeni gelişmelerle karşımızda. Sony Xperia Z ve ZL yeni ROMları sinyal ve dokunmatik hassaslık konusunda ayrıca hatalarda gelişmiş seçenekler sunuyor.

Hala Android 4.2.2 ile gelen telefonlar daha fazla Boot animasyonlarına etkili RAM yönetimine sahip olacak. Ana menü daha pürüzsüz seçenekler ve sistem sunacak. Güncelleme merkezinin ise yeni bir ara yüzü var. 3G sinyallerinin alım gücü artırıldı, dokunmatik ekran hassaslaştırıldı, uyku moduna giriş ve çıkış hızlandı, düşük ışık altındaki görüntü kalitesi geliştirildi.

1375296254_.jpg

Ayrıca otomobiller için uygulamalar eklenirken, HDR olmayan video çekimleri daha kaliteli çekimlerle deneyimleniyor. Batarya okumada da mevcut hatlar düzeltilmiş durumda. Sony Xperia’lara gelen bu güncelleme bölgesel olarak dağıtılmaya başlanacak. Xperia’nıza henüz güncelleme gelmediyse endişelenmeyin.

Yorumlar
Misafir
bu 4.2.2 en sonra gelen iyileştirmeyapılmıs ek güncelleme ve 4.2.2 de sıkıntılar vardı onları süper yapmışlar çok hızlı süre zarfında güncellediler sony ye helal
Cevapla
Misafir
evet arkadsım o :D
Cevapla
Misafir
bu son güncelleme 4.2.2 den sonra gelen bir güncelleme degil mi?
Cevapla
Misafir
su geçirmiyo ya yeter daa güncelleme yi ne edecen [email protected]
Cevapla
Misafir
ben yaklaşık 2 hafta önce 4.2.2 ye geçiş yaptım, haber daha yeni çıkıyor...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.