Mobil

Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra için güncelleme yayınlandı

Güncelleme kapsamında birçok iyileştirme sağlanıyor.


Sony yılık ikinci yarısında duyurduğu Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra modelleri için kapsamlı iyileştirme ve gelişmelerin yer aldığı bir güncellemenin dağıtımına başladı. Resmi siteden yapılan duyuruda güncellemenin kısa süre içerisinde tüm Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra kullanıcılarına ulaşacağı rapor edilirken, güncellemede yer verilen yeniliklere de değinildi. Telefonların Android sürümü ise 4.2'de kalmaya devam ediyor. 

1381993455_sonyxperiaz1andzultrabell.jpg

Her iki telefonda da pil iyileştirmeleri sağlanırken, Xperia Z Ultra modelinde ekran iyileştirmeleri sağlanırken, telefon ekranı parmak ve kalem dokunuşlarına karşı daha duyarlı hale getirildi. Xperia Z1 güncelleme ise daha çok kamera iyileştirmeleri içeriyor. Seri Çekim Modu, Süper Otomatik, AR Etkisi ve Panoramik çekimlerde iyileştirmeler yapıldığı bildirildi. Ayrıca her iki telefonda daha akıcı bir e-posta hizmeti de sunulmaya başlanacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.