Mobil

Xperia Z2 için bir güncelleme daha yayınlandı

Sony'nin üst sınıf akıllı telefonu için iki hafta içerisinde ikinci OTA güncellemesi dağıtıma sunuldu.

Xperia Z2 için bir güncelleme daha yayınlandı

Sony'nin şubat ayında gerçekleşen MWC 2014 etkinliğinde resmi duyurusunu gerçekleştirdiği üst seviye akıllı telefonu Xperia Z2 için bir yazılım güncellemesi daha yayınlandı. Şu ana dek teknik özellikleri ve erteleme haberleriyle gündemde fazlasıyla yer edinen Xperia Z2 mayıs ayında Avrupa'nın birçok noktasında Sony mağazalarında resmen satışlara başlayacak.

Şu an sadece sınırlı pazarlarda satışta olan telefon için ilk olarak nisan başında yayınlanan 17.1.A.2.55 sürüm numarasına sahip güncelleme ile kamera performansı, sesli arama, grafik performansında ve sistem kararlığında ciddi gelişmeler sağlanmıştı.

1397909280_xperia-z2d650317.1.a.2.69-315x560.jpg

Xperia Z2 için yayınlanan ikinci OTA güncellemesi ise 17.1.A.2.69 sürüm numarasına sahip. Yayınlanan güncellemede hangi yeniliklerin ya da iyileştirmelerin yer aldığı henüz bilinmiyor. Ancak yüksek olasılıklı bazı hataların ortadan kaldırıldığı ve yine performans iyileştirmelerinin güncelleme kapsamına alındığı tahmin ediliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.