Mobil

Xperia Z2'nin video önizlemesi sızdırıldı!

Sony'nin sıradaki amiral gemisi Sony D6503 Sirius, video önizleme ile karşınızda!

Xperia Z2'nin video önizlemesi sızdırıldı!

Amiral gemilerinin tanıtım tarihleri yaklaştıkça heyecanda artmaya başlıyor. Sızdırılan görüntü ve bilgiler heyecanı bir kat daha arttırıyor. Bu yıl merakla beklenen akıllı telefonlardan biri de Sony’den gelecek. Sony D6503 Sirius zaten birçok kez sızmış, ama hiçbiri dış tasarım ve yazılım özelliklerini ortaya seren aşağıda izleyeceğiniz 12 dakikalık bir video kadar açık değildi.

Aşağıda izleyeceğiniz ve kullanıcı "Rimas Flyil" tarafından sızdırılmış video, şirketin kendi arayüzü ve Android 4.4.2 KitKat ile çalışan Sony D6503 model adı ile bir cihazı gösteriyor.

1392636087_comparing-the-d6503-and-the-sony-xperia-z1.jpg

Telefona tasarım olarak baktığımız zaman, bir önceki modeli Xperia Z1’e göre kenarları daha ince, ancak alt ve üst kısımlarında daha fazla boşluk bırakılmış bir alan görülüyor. Bu yüzden Xperia Z1’e göre daha kompakt olduğu düşünülemez. Cihazın 5.2 inç ekrana sahip olacağı daha önceki söylentilerde yer almıştı.

Aşağıda sızdırılan videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.