İlk kılıf Sony’nin kendisinden. Xperia Z5 için hazırlanan orijinal kılıf, Sony mağazalarında satışa çıkacak. Kılıf henüz satışa çıkmadı ancak fiyatının 50 Dolar olması bekleniyor. Klasik cüzdan tipi olan kılıf, pencereli yapısı ile telefon kullanımınıza pratiklik kazandırıyor.

Klasik bir arka kapak olarak iş gören bu kılıf sert plastikten imal edilmiş. Telefonun elinizden kaymasını önleyecek şekilde seçilen malzeme, telefonun düğmelerini ve parmak izi okuma sensörünü kullanmanıza engel olmuyor. KuGi’nin Xperia Z5 kılıfı sadece 6.40 Dolara satılıyor.

Klasik bir silikon kılıfla Terrapin markası karşımızda. 7.45 Dolara satılan kılıf standart TPU maddesinde üretilmiş. Yumuşak dokusu ile darbelere karşı dayanıklı olabileceğini düşündüğümüz bu kılıf oldukça sade ve amacına hizmet ediyor.

OEAGO markasının Xperia Z5 kılıfı ise fiyatına göre oldukça şık. Sadece 8 Dolara satılan bu kılıfın arkasında telefonu açılı şekilde konumlandırmanızı sağlayan bir parça bulunuyor. Böylece telefonu elinizde tutmak zorunda kalmadan video izleyebilirsiniz. Ayrıca kılıfın kutusundan Stylus dokunmatik kalem de çıkıyor. Kılıf çizilmelere ve düşmelere karşı sağlayacağı dayanıklılık konusunda iddialı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.