Mobil

Xperia ZR hangi ülkelerde satışa sunulmayacak?

Xperia Z'ye benzer detaylar sunan Xperia ZR, Avrupa'nın önemli pazarlarında satışa sunulmayacak.

Xperia ZR hangi ülkelerde satışa sunulmayacak?

Sony’nin geçtiğimiz gün resmi duyurusunu gerçekleştirdiği ve teknik özelliklerinin yanı sıra tasarım noktasında da Xperia Z ile benzer detaylar sunan Xperia ZR'yi Fransa, İngiltere ve Almanya’da satışa sunmayacak. Söz konusu ülkelerde Xperia Z'nin satışta olduğunu hatırlatalım.

Resmi olarak bildirilen açıklamada satışa sunulmama gerekçesi bildirilmiyor ancak Sony, ismi geçen ülkelerde Xperia Z satışlarını baltalamamak adına bu kararı almış olabilir. Xperia ZR’nin hangi ülkelerde satışa sunulacağı noktasında herhangi bir açıklama yapılmış değil. Telefonun teknik özellikleri buradan, resmi tanıtım videolarına ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
şener
sanamı dedim atlıyorsun sazan gibi kuberd midir nedir o çok bilmişe dedim cuk!! okutanda bir sorun yok bence sen sorunlusun!!!!
Cevapla
nikolay
ben bana sor mu dedim. okuma bilmiosan okula git.
Cevapla
Misafir
arkadaşlar haberi açıyorum beyaz ekran çıkıyor haber yok sadece yorumlar yazısı var altta sadece bende mi oluyor acaba başka olan var mi
Cevapla
Şener
senin zevkine göredir sanamı soracağız kullanıp kullanmayacağımızı?
Cevapla
kuberd
bizdedw satilmasin bosuna olur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.