Mobil

Xposed Framework modülü Gravitybox Android 5.0 için yayınlandı!

Android Lollipop'a uyarlanan Gravitybox modülü Xposed Framework kullanıcıları için yayınlandı.

Xposed Framework modülü Gravitybox Android 5.0 için yayınlandı!

Sadece bir hafta önce Android Lollipop yüklü cihazlar için yayınlanan Xposed Framework, en iyi ve en popüler modüllerinden biri olan Gravitybox'dan mahrum kalmıştı. Geçtiğimiz saatler itibari ile Android Lollipop'a uyarlanan Gravitybox modülü yayınlandı.

Geniş bir kişiselleştirme yelpazesi sunan Xposed Framework'ü kullanabilmeniz için cihazınızın Rootlu olması gerekiyor. En popüler Xposed modüllerinden olan Gravitybox, kullanıcıların cihazlarında neredeyse her yönüyle özelleştirme seçenekleri sunan bir paket içeriyor. Genişletilmiş Masaüstü, Navigasyon bar, Hızlı Ayarlar menüsü özelleştirmeleri ve daha fazlasını sunuyor. Grafitybox modülü'nün Android AOSP yapısıyla geliştirilen ROM'ların yüklü olduğu Nexus cihazlar veya cihazlar ile uyumlu olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

1424721595_img20150223220003.jpg 

Gravitybox modülünün Lollipop sürümünde hızlı ayarlar menüsü yönetimi, kilit ekranı özelleştirme ve daha fazla özelleştirme seçeneklerinde eksikler olduğu söyleniyor. Bu yüzden bazı hatalar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

 Daha fazla bilgi için XDA forumunu ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.