Mobil

Yandex Browser'ın yeni sürümü çıktı! İndir!

Yandex, Yandex Browser 1.5 sürümünü kullanıcılarına sundu.

Yandex Browser'ın yeni sürümü çıktı! İndir!

Büyük bir hızla büyüyen Yandex.Browser yeni sürümlerini yayınlamaya devam ediyor. Tarayıcı şimdide Yandex Browser 1.5 sürümünü kullanıcılarına sundu. Bu sürüm, üç yeni özellik ile geliyor.

Bu özelliklerden ilki Tablo adı verilen bağlantılar çubuğu ile ilgili olacak. Adres çubuğuna tıklandığında açılan ve Tablo adı verilen bağlantılar çubuğuna artık istenilen sayıda bağlantı eklenmesi mümkün olacak.

1359542606_yandex-browsertablo.jpg

Yeni sürümde ayrıca, adresi tam olarak hatırlanamayan web sitelerinin adını adres satırına yazmaya başlayınca ipuçları gösteriyor. Yazdığınız siteye geçiş yapmak için, ipucunu aldıktan sonra "enter" tuşuna basmak yeterli olacak.

1359542625_yandex-browsereksi2.jpg

Yeni sürüme ait ilginç bir diğer özellik ise, popüler alışveriş siteleri, havayolu şirketleri, bankalar, mobil operatörler ve diğer şirketlerin web sitelerinde gezinmeyi kolaylaştıracak olan "Çabuk Linkler" fonksiyonu oldu. Bu özellik ile geçiş yapılan sitenin en popüler sayfalarına yönlendiren kısa yol bağlantıları şeklinde, adres satırının sağ tarafında görünerek, kullanıcılara navigasyonda kolaylık ve hız sağlayacak.

1359542594_yandex-browser.jpg

Yandex.Browser 1.5′in Windows ve Mac OS sürümlerini buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.