1. Anımsatıcılar:Apple'ın kendi uygulaması. Basitte olsa küçümsememek gerek. Bir kere ücretsiz ve her iPhone'da yüklü geliyor. Ayrıca artık Türkçe'yi de destekleyen Siri ile anımsatıcı eklemek çok kolay.
Artık web üzerinden erişmek ve iPhone/iPad kullanan tanıdıklarınızla listelerinizi paylaşmak ta mümkün.

2. Due:Bu da oldukça basit bir uygulama. Güzel tarafı ise siz "tamam ben bu işi halletim" diyene kadar size hatırlatma yapmaya devam etmesi. Yeni bir hatırlatmayı duymasanız veya gözardı etseniz dahi 20 dk sonra uygulama sizi otomatik olarak tekrar uyarıyor. Hem de "ertele" düğmesine basmanıza dahi gerek kalmadan.

3. Wunderlist:
Yakın zamanda Microsoft tarafından satın alınan bu uygulama listemizde Apple'ın kendi uygulamasından sonra tam türkçe desteği sunan tek uygulama. Anımsatıcılara göre daha detaylı ve gelişmiş olan program ile yaptığınız listeleri sevdiklerinizle paylaşmanız da mümkün.

4. Clear:
Clear oldukça basit bir liste yapma uygulaması. Güzel yanı ise dokunmatik ekranlar için tasarlanmış olması. Bu nedenle programı iPhone üzerinde kullanmak hem kolay hem de keyifli. Basit bir program ihtiyacınız varsa mutlaka bir bakın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.