Mobil

Yeni Apple ürünleri Mart ayında gelebilir!

Apple'ın yeni ürünlerini Mart ayında tanıtacağı söyleniyor. İşte tanıtılacak yeni Apple ürünleri!


Apple'ın her yıl olduğu gibi bu yılda da Mart ayında etkinlik düzenlemesi bekleniyor. DigiTimes, Apple'ın 2018'e Mart ayındaki etkinliği ile başlangıç yapacağının açıklaması üzerine, bu beklentiler git gide arttı.

DigiTimes'a göre; Apple'ın tedarikçileri yeni Apple ürünleri için hazırlıklarını tamamlamış durumda. Mart ayındaki olası bir etkinlikte tanıtılacak olan iPad Pro, MacBook ve iPhone SE 2 modellerinin üretimine kısa süre içerisinde başlanacak.

Yeni iPad Pro'nun iPhone X'a benzer bir tasarımda geleceği söyleniyor. MacBook Air modelinin kaldırılması, MacBook modeline Touch Bar eklenmesi ve MacBook Pro'ların güncel donanımlar ile güncellenmesi bekleniyor.

iPhone SE 2'nin ise iPhone 7 ayarında bir donanıma sahip olacağı ancak tasarımının iPhone X gibi olmayacağı dile getiriliyor. Ayrıca bu etkinlikte; kablosuz şarj destekli AirPods 2'nin de tanıtılması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.