Mobil

Yeni bir Android tablet: Alcatel One Touch Pop 7

Alcatel’in Android tableti internete sızdırıldı


Evleaks’in yayınlanan bir çok ön sızıntısının gerçeğe dönüşmesi artık Evleaks’i güvenilir bir kaynak haline getirdi. Yine güvenilir kaynaktan gelen sızıntılara göre Alcatel’den yeni bir 7 inç tablet gelecek. Tabletin özellikleri ve resmi internete sızdırıldı.

Alcatel One Touch Pop 7 Android tablet 7 inç ekranıyla geliyor. 7 inç tabletler arasında çok uygun fiyatlarıyla rakip olacak olan Alcatel Pop 7, özellikl Amazon Kindle Fire’ı n rakibi olmaya aday.

1382880163_pop7.png

Alcatel Pop 7, rengarenk tasarımlarıyla geliyor. Tabletin dört renk seçeneği bulunuyor, pembe, mavi,yeşil ve kırmızı. Tabletin fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili hiç bir şey söylenmiyor ancak sadece uygun fiyatla geleceği belirtiliyor.  

İki yeni telefonuyla öne çıkan Alcatel, One Touch Fierce ve One Touch Evolve ile başarılı telefonlar ortaya çıkarmıştı. Fiyatının da belli olmasının ardından 7 inç tablet isteyenler için değerlendirmeye değer bir tablet seçeneği olacaktır.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.