Mobil

Yeni Galaxy S serisi isimleri ortaya çıktı!

Yeni model isimleri Amerika'da Samsung marka dosyalama içinde tespit edilmiş.

Yeni Galaxy S serisi isimleri ortaya çıktı!

Bu isimlerin ileride kullanılıp kullanılmayacağı henüz kesin değil ancak, Samsung firması geleceğin mobil cihazları için yeni ürün adları kaydetti.

Androidli akıllı telefon olarak piyasaya sürülecek olan ve Galaxy ailesinin bir parçası olacak Galaxy serisi isimleri ise şu şekilde; Galaxy S Kit, Galaxy S Mate, Galaxy S Impact ve Galaxy S Act. Bu isimler Amerika'da Samsung marka dosyalama içinde tespit edilmiş.

1360226503_samsung.jpg

Daha önce bu cihazların isimleri ve özellikleri sızdırılmadı. Yani bu cihazlara dair Android ile çalışması dışında hiçbir fikrimiz yok.

Şirketin ayrıca Bu Galaxy S modellerine ek olarak, Avrupa'da piyasaya sürülecek Ativ Zexy adında Windows Phone işletim sistemli bir model ismi ortaya çıktı.

Bakalım Samsung,  bu isimlerle nasıl özellikli akıllı telefonları piyasaya sürecek. İlerleyen zamanlarda hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar
Memo03
Samsung'un Super AmoLED ekranları daha iyi diyenler önce alttaki YouTube videosunu bir izlesinler derim, Sony'nin Mobile Bravia Engen'i ile Super AmoLED karşılaştırılıyor... www.youtube.com/watch?v=JHCydzna0Qw Ve unutmayın ki Sony geçenlerde Bravia Engine 2'yi tanıtmıştı, yani öncekinden çok daha iyi. Alttaki videoda Bravia Engine ile Bravia Engine 2 kıyaslaniyor: http://youtu.be/zTF6lOT5xEA?t=28s Benim şahsi fikrim Bravia Engine Super AmoLED ekranlarından daha parlak ve daha güzel, Super AmoLED sanki acayip abartılmış gibi geliyor bana, ya sizce???
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.