Mobil

Yeni Gmail tanıtım videosu Android 4.3'ün habercisi mi?

Google'ın yayınladığı yeni Gmail videosu Android 4.3'ün yakında tanıtılacağı anlamına gelebilir.

Yeni Gmail tanıtım videosu Android 4.3'ün habercisi mi?

Google'ın Gmail'in tasarlanmış yeni arayüzü için yeni yayınladığı video Android 4.3 Jelly Bean'un yakında geleceği gösteren ipuçları içerebilir.

Google'ın Nexus 4 ve saati 4,30 olarak gösterdiği, yayınladığı 60 saniyelik video Android 4.3 işletim sisteminin yakın bir zamanda güncellemesinin geleceğinin gerçek bir göstergesi olabilir.

1369882890_android-4.3-jelly-bean-gmail-ui-video-430-clock-1.jpg

Google aslında yeni otomatik filtreleme özellikleri ve gelecek değişiklikleri ayrıntılı şekilde çeşitli raporlarla açıklamıştı. Bir Reddit kullanıcısı video ile ilgili farklı bir görüş öne sürdü.

Kullanıcıya göre Gmail'in yeni tasarını anlatan video hikayesi aslında başka bir şey anlatıyor. Hikaye şu şekilde; Google Nexus S modelinin tanıtacağında yayınladğı basın görsellerinde saat 2,30'u gösteriyordu ve Android 2.3 Gingerbread ile birlikte Nexus S tanıtıldı. Aynı şekilde Nexus 10'u tanıtacağında ise yayınladığı reklamda saat 04:20 olarak görünüyordu ve şirket Android 4.2 sürümünü tanıttı. Aynı şekilde videoda görünen saatin 4:30 olması, yakın zamanda Android 4.3 sürümünün tanıtılacağı anlamına gelebilir.

1369882915_gmail-promo-images-new-ui-2.jpg

Bütün bunlar gerçekte olabilir bir hüsnükuruntudan ibarette. Gmail'in yeni arayüzünü gösteren video sizce Android 4.3 Jelly Bean'un yakında geleceğine işaret olabilir mi? Siz ne dersiniz?

Aşağıda bu videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.