Mobil

Yeni HTC One için yeni video geldi

2014 model HTC One için üçüncü teaser video yayınlandı.


HTC’nin 2014 model amiral gemisi yeni HTC One için yeni bir teaser yayınlandı. HTC yayınladığı yeni videoda geçerli sürümü HTC One’da kullanılan 2.0 mikrometre piksel kamerayı anlatıyor.

Ultrapixels kamera, sensör içine % 300 daha fazla ışık girmesine izin veriyor ve böylece düşük ışık koşullarında bile daha iyi fotoğraflar çekmeniz mümkün hale geliyor. HTC videoda kameradan bahsetmiş ancak HTC One’ın tasarımına ait hiçbir görüntü vermemiş.

1394431940_5.jpg

Yeni model arka kısmında çift kamera özelliği ile birlikte bekleniyor. Telefon, iki sensörü birleştirerek çektiği resimlere daha iyi derinlik algısı getiriyor ve düşük ışık koşulları altında bile daha iyi fotoğraflar çekebiliyor. Ayrıca yeni HTC One’ın ön kısmında f/1.8 diyafram ile 5 megapiksel kamera özelliği bekleniyor.

Samsung Galaxy S5, arka kısmında geliştirilmiş 16 megapiksel kameraya sahipken, Sony Xperia Z2’de ise oldukça güçlü 20,7 megapiksel arka kamera mevcut. LG G3’ün ise güçlendirilmiş 13 megapiksel bir arka kamera ile gelmesi bekleniyor. Durum böyle olunca HTC, rakiplerine karşı güçlü olmak için daha iyi bir kameraya yer vermek zorunda kalıyor. HTC One (2014) aynı zamanda bir dual-LED içeriyor.

Aşağıda HTC One için yayınlanan teaser videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.