Mobil

Yeni HTC One Max’ın fiyatı ne kadar olacak?

HTC One Max bütçe sarsacak


HTC One Max’ın tanıtılmasının ardından bir kaç gün geçti. Firmanın yeni telefonu tanıtılırken, fiyat konusundan bahsedilmedi. One Max’taki en yeni özellik ise iPhone 5S’te de bulunan parmak izi okuma sistemi.

Beats Audi ses sistemini de devam ettiren HTC, kullanıcılarını bu konuda memnun edecek ancak fiyat  konusunda aynı şeyi söyleyemeyiz. Fiyat konusunda da Çinli siteler tarafından sızdırılan fiyatlar sayesinde bir fikir edinebildik.

1381912339_1381754592s-pen.jpg

HTC’nin en canlı marketlerinden biri Çin’de HTC One Max’ın fiyatı 833$ olacak. Ayrıca HTC One Max’ın yanında bazı küçük aksesuarlarla geleceği belirtiliyor. Büyük ekranlı bir telefon olmasından dolayı, telefon görüşmelerini kolaylaştırmak için Bluetooth kulaklık gibi eklentileri olacak ihtiyacınız olan bütün aksesuarla da bu fiyatın içinde olacak. HTC’nin bu telefonunda en çok sevinilen özellik ise değişebilir batarya oldu.

Ancak yine de HTC One Max’ın fiyatı size de fazla gelmedi mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.