Mobil

Yeni HTC One tanıtılmadan ön siparişe sunuldu, işte fiyatı!

HTC'nin yeni amiral gemisi İngiltere'de ön siparişe sunuldu.

Yeni HTC One tanıtılmadan ön siparişe sunuldu, işte fiyatı!

Samsung ve Sony merakla beklenen amiral gemilerini tanıttı ve sıra HTC firmasında. Geçen yılın en iyi akıllı telefonu olan ve birçok ödüle layık görülen HTC One’dan sonra ikinci nesil HTC One merakla beklenmeye başladı. HTC firmasından beklentiler oldukça yüksek.

Şimdiye kadar HTC’nin 2014 model amiral gemisine ait birçok görüntü ve bilgi sızdırıldı. M8 kod adı ile karşımıza çıkan cihazın adının HTC One 2 ve HTC One+ olacağı yönünde oldu. Ancak @evleaks’ın bugün attığı bir tweette "The all new HTC One", Tüm Yeni HTC One olarak yazıyor. Bunun HTC'nin amiral gemisi için hazırladığı slogan olarak görülüyor. HTC yeni aakıllı telefonunu 25 Mart'ta tanıtacak.

1393612454_the-all-new-htc-one.png

Bir İngiliz mağazası olan MobileFun Yeni HTC One adı ile cihazı ön siparişe sundu. Mağazada 32 GB’lık Yeni HTC One 706.99 Euro fiyat etiketi ile ön siparişe verildi. Listede cihazın bazı teknik özelliklerine de yer verilmiş. Aşağıda satışa sunulan Yeni HTC One sayfasını inceleyebilirsiniz.

1393612035_one-2.png

Ayrıca sonraki sayfamızda cihazın sızdırılan AT & T versiyonunu inceleyebilirsiniz.


1393612330_bhkv0jociaa2qcm.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.