Mobil

Yeni HTC One tüm amiral gemilerine karşı! Karşılaştırma!

HTC'nin yeni amiral gemisi diğerlerine göre neler sunuyor?


Yeni HTC One(M8), tanıtıldı ve cihaz hakkında artık sızıntı ve söylenti değil gerçek bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdi de Yeni HTC One’ın tüm amiral gemileri ile karşılaştırıldığı görsel yayınlandı.

New York’ta düzenlediği lansman ile yeni amiral gemisi HTC One modelini tanıtan şirket, tüm merak edilen soruların cevabını vermiş oldu. HTC One (M8) Samsung Galaxy S5 ve Sony Xperia Z2 gibi yeni tanıtılmış amiral gemileri ile karşılaştırılabilir. Sony, Samsung ve HTC gibi üreticilerin küçük farklılaştırıcı donanım ve yazılımın özellikleri bulunur ama telefonların dış tasarımını karşılaştırdığımızda büyük farklılıklar olur.

1395774030_screen-shot-2014-03-25-at-12.56.13-pm.png

Eğer iyi özelliklere sahip bir akıllı telefon almayı düşünüyorsanız şuan için en iyisi Sony Xperia Z2 bunun için ideal ancak, Samsung'un ve HTC'nin amiral gemisi telefonlarında bulunan BoomSound, Duo Kamera, parmak izi tarayıcı ve hatta bir kalp hızı monitörü gibi özelliklerle eşsiz deneyimler sunarak, cihazları daha cazip hale getirebiliyor.

Aşağıda yapılan karşılaştırma listesinin görselini inceleyebilirsiniz.

Görselin üstüne tıklayarak büyük halini görebilirsiniz

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.