Mobil

Yeni iOS güncellemesi yayınlandı!

iOS 11.4’ün ardından performans iyileştirmelerinin yanı sıra yenilikler içeren bir güncelleme yayınlandı.


Apple’ın özellikle son zamanlarda birçok güncelleme yayınladığı bir gerçek.

iOS 11.4’ün yayınlanmasının ardından Apple TV ve Apple Watch için de 11.4.1 güncellemesi getiren firma, MacOS High Sierra sürümünü de 10.13.5'e yükseltti. Performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerinin yanı sıra Apple, cihazlar arası mesajları senkronize etme özelliğini de ekledi.

Getirilen güncelleme ile birlikte bu yeni özellik; iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarının yanı sıra MacOS cihazlarında da kullanılabilecek.

iCloud’un yeni senkronizasyon özelliği sayesinde, tüm cihazlarda ki sohbetlerinize eş zamanlı olarak erişebiliyorsunuz. Böylece yeni bir Apple cihaza geçtiğinizde konuşma geçmişiniz kaybolmuyor, belirli bir konuşmayı ya da mesajı sildiğiniz zaman ise aynı Apple Kimliği kullanılarak güncel durum tüm cihazlara yansıtılıyor.

Ek olarak Apple’ın her yıl düzenlediği WWDC etkinliği ile birlikte iOS 12, gelecek nesil WatchOS, TvOS ve MacOS 10.14 sürümlerinin tanıtılması beklenmekte.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.