Mobil

Yeni iPad Pro bükülme testinde çakıldı (Video)

Apple'ın kısa süre önce Türkiye'de de satışa sunduğu yeni iPad Pro tablet bilgisayarı bükülme testinde fena çakıldı. Tablet kolayca bükülüyor.

Yeni iPad Pro bükülme testinde çakıldı (Video)

Telefonlarıyla ilgili uzun yıllardır bükülme sorunları yaşayan Apple'da bu durum şimdi de tablet bilgisayarlarında görülmeye başlandı. Yeni iPad Pro modeli ile yapılan testler tablet bilgisayarın kolayca büküldüğünü ve kullanılamaz hale geldiğini ortaya koydu.

Yeni iPad Pro bükülme testinde çakıldı (Video)

Zach Nelson'ın YouTube kanalı olan JerryRigEverything'te yayınlanan inceleme videosunda ortaya çıkan duruma göre yeni iPad Pro çok fazla enerji harcamadan kolayca bükülüyor ve kullanılamaz hale geliyor. Aslında bu video olayı net bir şekilde gözler önüne sermiş olsa da birçok kullanıcının yeni iPad Pro'nun kolayca büküldüğünden şikayet ediyordu.

İnce ve şık bir tablet bilgisayar olan yeni iPad Pro'nun bu kadar kolay bükülüyebilir olması büyük bir sorun. Türkiye fiyatı 5.899 TL'den başlayan bir tabletin bu kadar kolay bükülmesi pek normal değil. Önerimiz bu modellerden satın alırsanız mutlaka kılıf ya da benzeri bir koruma yöntemi ile kullanın. Zira gelen bilgilere göre çok fazla güç uygulamadan da tablet bilgisayar kolayca bükülüyor.

Lafı daha fazla uzatmıyoruz ve sizleri Zach Nelson'un hazırladığı video ile başbaşa bırakıyoruz. Videonun yeni iPad Pro bükülme testi 06:27'de başlıyor:

Yorumlar
yakup
koskoca apple firmasından böyle bişi beklemzdim kağıt gibi yırtılıyor
Cevapla
fanboy
Bu ne ya. 6 bin TL'lik tablet kağıt gibi yırtılıyor. Ah Apple vah Apple...
Cevapla
Quick1903 King
Boyle birsey olamaz. Dandik malzemelerle pahaliya satıyor. Apple kiniyorum !
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.