Yeni iPhone modelleri nasıl görünecek?

Apple bugün düzenleyeceği etkinlikle başta iPhone modelleri olmak üzere yeni ürünlerini tanıtacak. Peki ürünler hakkında neler biliyoruz? İşte detaylar!
Yeni iPhone modelleri nasıl görünecek? - Page 1
Beklenen gün geldi ve Apple bugün düzenleyeceği etkinlikle başta iPhone modelleri olmak üzere yeni ürünlerini tanıtacak.
Yeni iPhone modelleri nasıl görünecek? - Page 2
Her yıl geleneksel hale gelen bu tanıtımın ana konusunun iPhone modelleri olacak. Yenilenecek modellerde radikal bir değişim bekleniyor.
Yeni iPhone modelleri nasıl görünecek? - Page 3
Yapılacak tanıtımda bugüne kadar sızan bilgilere bakacak olursak iPhone'un 3 farklı modelinin tanıtılmasına kesin gözle bakılıyor. Bunlardan ikisi iPhone XS ve iPhone XS Plus (ya da iPhone XS Max) ismiyle anılacak modeller olacak.
Yeni iPhone modelleri nasıl görünecek? - Page 4
Her iki model de AMOLED ekran kullanırken XS modelinin 5.8, XS Plus modelinin ise 6.5 inçlik bir ekrana sahip olması bekleniyor. Bu telefonların Apple'ın halen satışta olan iPhone X modelinin devamı olması da beklentiler arasında.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.