Mobil

Yeni iPhone modelleri Type-C ile geliyor!

Apple‘ın 2019’da tanıtacağı yeni iPhone modellerinde Lightning girişini kaldırarak Type-C‘ye geçiş yapacağı iddia edildi. İşte detaylar!


Apple, yeni iPhone modellerini Eylül 2019'da bizlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Bu süreç içerisinde tabii ki de farklı detaylar ve sızıntılar internette kol gezer oldu. Geçtiğimiz günler yeni iPhone modellerinin muhtemel tasarımları internete sızdırılmıştı ve sizlere buradan aktarmıştık. Şimdi ise daha farklı bir sızıntı ile internet alemi birbirine girmiş durumda. Type-C! 

Yeni iPhone modelleri Type-C ile geliyor!

Apple‘ın 2019’da tanıtacağı yeni iPhone modellerinde Lightning girişini kaldırarak Type-C‘ye geçiş yapacağı iddia edildi. Bildiğiniz gibi Apple markasında işler pek beklendiği gibi gitmiyor şu sıralar.

Çağ dışı özellikleri ile eleştiri yağmuruna tutulan marka, gelen sızıntılara bakılacak olursa hem eleştirilere cevap verecek hem de hizmet kalitesini artırmaya odaklanacak. Yeni telefonları heyecanla bekleyen teknoloji severler, açıkçası Apple markasından devrim niteliğinde yeni özellikler görmek istiyor. En azından Apple çerçevesi içerisinde ''devrim'' niteliğinde özellikler olarak nitelendirebiliriz bunu. 

Buna ek olarak geçtiğimiz aylarda tanıtılan iPad Pro‘da Type-C girişi tercih edilmişti. Bu tercih şimdi tüm yeni modellere yansıtılabilir. Peki bunun dışında bizleri daha ne gibi yenilikler bekliyor olacak? İddialara göre; daha düşük maliyetli bir iPad karşımıza çıkacak. 

iPad kullanıcıları iOS 13’te Google Chrome’da olduğu gibi tek bir uygulamada birden fazla sekme açabilecek ve 2 yeni abonelik servisi gelecek. Bunlardan biri video, diğeri haberler servisi olacak. Peki ya siz Eylül ayında Apple'dan neler bekliyorsunuz?

Yorumlar
erci
:))) aman ne büyük yenilik. Rakiplerinin en az 3-4 yıl gerisinden geliyor. Hala daha Oled ekrana geçememiş rakipleri 3-4 yıl önce kulanmaya başladı. Apple Herzaman yeni bir modelinin görüntü kalitesini yükseltir bir öncesininkini düşürür. İlk aldığını model ile bir sonraki aldığınız model aslında aynı kalitede video ve foto çekiyor. ufak oynamalarla son çıkan daha iyiymiş gibi gösteriyor. yazılımsal Almayın. Bu ara Iphone x kullanıyorum. Analizlerini sürekli yaparım. Şuan son güncellemeyle yüz tanıma hızını düşürdüler
Cevapla
Gökhan Hoca
Samsungun bir n basit modellerinde bulunan özellikleri bize devrim gibi sunulmasından bıktık artık. Apple fiyat ve yeni kullanışlı özellikler getirmediği sürece işi zor.
Cevapla
Misafir
Bu gune kadar nelere direndi bence hayatta gelmez bu dur deyip kimseyi dinlemedi dinlemezzzzz..
Cevapla
Hüseyin Kılıç
Type-C'ye geçmek ıphoneculara yapılacak en büyük kıyak olur . Telefonun fiyatını kat kat geçecek kadar şarj kablosu parası ödemiş biri olarak söylüyorum. Sırf bu yüzden yeni iPhone almıyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.