Mobil

Yeni iPhone Steve Jobs'un elinin değdiği son eser

Kaynaklardan elde edilen habere göre yeni iPhone, Steve Jobs'ın üzerinde çalıştığı son cihaz olacak.


Yeni nesil iPhone'un bu yıl içinde duyurulacağına kesin gözüyle bakılıyor. Yeni iPhone için son zamanlarda her gün tahminler yürütülüyor haberler yazılıp çiziliyor. Sevenleri merakla yeni iPhone'un çıkışını bekliyor. Altıncı nesil iPhone için her gün çarpıcı bir detaya dair haber yapılıyor özellikle The Wall Street Journal, Reuters gibi kaynaklar, yeni iPhone'un 4 inçlik bir ekrana sahip olacağını söylüyorlar.

1337408767_iphone51.png

Yeni gelen haberlere göre ise farklı bir detaya yer veriliyor. Boomberg sitesinin çeşitli kaynaklardan aldığı ve çalışanların doğrulandığını iddia ettiği habere göre yeni iPhone, Steve Jobs'ın üzerinde çalıştığı son cihaz olacak.

Yeni iPhone bu yönüyle çok daha fazla önem taşıyacağa benziyor. Altıncı nesil iPhone, Eylül veya Ekim ayında kullanıcıların beğenisine sunulabilir. Yeni iPhone tanıtılana kadar arada geçen dört aylık dönemde ise telefon ile ilgili iddiaların müthiş bir hızla yayılacağı kesin. Bu söylentiler içinde gündemi meşgul eden konuların başında ise "Apple A5X işlemci mi kullanılacak yoksa A6 mı, 30pin bağlantı yuvası iptal ediliyor mu?" gibi sorular, gelecektir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.