Mobil

Yeni iPhone'dan bir sızıntı daha

Yeni nesil iPhone'un şimdi de anakartı sızdırıldı.

Yeni iPhone'dan bir sızıntı daha

Her zaman olduğu gibi Apple ürünleri piyasaya sürülmeden birçok sızıntı, iddia ve söylenti ile gündemden düşmüyor. Merakla beklenen Apple'ın yeni nesil iPhone'u hakkında sızıntı ve dedikodular da her zamanki gibi devam ediyor. Yeni gelen sızıntı haber ise cihazın anakartı hakkında oldu.

Bir Japon perakendeci tarafından sızdırılan anakartın resmine baktığımız zaman iPhone 5'tebulunmayan farklı bir kamera bileşeninin yeni iPhone'da yer alacağı görülüyor. Bu değişikliği değerlendirdiğimiz zaman Apple'ın kullanıcılarına farklı bir kamera sistemi sunacağını söyleyebiliriz.

1368194123_480625630746.jpg

Ayrıca sızdırılan bu yeni iPhone anakart modelinin hangi yeni iPhone'a ait olduğu ise bilinmiyor. Ancak tahminler ucuz iPhone modelinde yoğunlaşıyor.

Yorumlar
Misafir
malı görmemiz lazım :) bekliyoruz eğer ederi bir sony duo 11 kadar ve üstü olursa almaaya değmez samsung 8500 devam :)
Cevapla
e
yahudi mali icin kendinizi yiyin
Cevapla
GakkO
görgüsüz adam teknolojik ilerlemeyi ne açıdan dine bağladin ??
Cevapla
hightower
Senin alacağın telefonla iPhone fiyatı aynı
Cevapla
hightower
O ilkel yazılım Microsoft a kafa tutan yazılım bütün markalar toplanmış andro İT li olmuş iOS e kafa tutuyor gel gelelim stabil olamıyorlarmış neden siz andro İT li sörf tahtalarına devam
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.