Mobil

Yeni iPhone'ların satışı gecikebilir

Yeni iPhone'ların satışı üretim sorunları nedeni ile gecikebilir.

Yeni iPhone'ların satışı gecikebilir

Apple'ın bu sonbaharda üç yeni iPhone modelini duyurması bekleniyor ancak, piyasaya bu yılın sonuna kadar sunulmayabilir. Daha önce yayınlanan söylentiler, yeni iPhone'ların seri üretime başladıklarını iddia ederken, Çin medyasında iki ana ODM (Foxconn ve Pegatron) üretimi hızlandırmaya henüz hazır olmadığını bildirdi.

Economic Daily News, yeni iPhone cihazları için hacim üretiminin başladığına dair daha önceki raporlar mevcutken, Foxconn Electronics ve Pegatron'daki iki ana ODM'teki getiri oranının, seri üretim gerektiren seviyelere henüz ulaşmadığını bildirdi.

1500298029_iphone-8-concept.jpg

Görünüşe göre, Apple'ın 4.7 ve 5.5 inç LCD sürümlü iPhone 7s ve iPhone 7s Plus'ın seri üretimi, geçen yılın iPhone'larından bir ay sonra yani Ağustos ayında başlayacak.

OLED iPhone için tahminler daha da kasvetli çünkü bu özel sürümün satışı muhtemelen küçük miktarlarda Kasım-Aralık'ta başlayacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.