Mobil

Yeni iPhone'un çerçevesi sızdırıldı

Şimdi de yeni iPhone'un çerçevesinin görüntüleri internete sızdırıldı.

Yeni iPhone'un çerçevesi sızdırıldı

Sözde iPhone 5S, iPhone 6 ve plastik iPhone modeli için yılın başından bu yana çok sayıda küçük iç bileşenleri sızdırıldı. Şimdi de yeni iPhone'un çerçevesinin görüntüleri internete sızdırıldı.

1370774621_ip5-ip5s-300x257.jpg

iPhone 5S için üretildiği söylenen aşağıda göreceğiniz resimlerdeki çerçeveler iPhone 5'e oldukça çok benziyor. Ancak yakından bakıldığı zaman bazı farklılıklar görünüyor.

1370774545_cadre-iphone-5s.jpg

Çerçevedeki kesikler, kamera ve sensörün yanısıra, hoparlör barındıracak şekilde tasarlanmış. Resimlerde görülen üretim yerinin temiz ve düzenli bir ortam olması ve çalışanların aynı tip kıyafet giymesi, ciddi bir fabrika anlamına da gelebilir. Ancak bu görüntüler bir taşeron firmaya da ait olabilir.

1370774591_cadre-iphone-5s-01.jpg

Yorumlar
Misafir
Hasan arkadaşıma katılıyorum, bende de Xperia t var, aynı zamanda gözümü alıyor beyaz rengi. teşekkürler.
Cevapla
IPhone'unun son çırpınışları diyebilirim...
Cevapla
hasan
şuraya bak yazdigi yorumlara bak o ise yaramaz bu hic birsey sony oldumu oo super sayin adminler boyle degersiz bir insanin yorumlarını yayınlıyor allah aşkına teknolojiyi iyi biliyorum diyen biri boyle mi yazar ax kaldi bende silip gidicem yazık yayinlamayin biktik
Cevapla
hasan
sayin adminler uygulamayi tema olarak degistirme sansimiz olsa galaxy s4 kullaniyorum beyaz oldugu icin sarj i fazka götürüyor aslında cok basit yapna sansiniz varsa cok iyi olur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.