Mobil

Yeni iPhone’un ismi doğrulandı

Yeni iPhone iPhone 5S olacak

Yeni iPhone’un ismi doğrulandı

Japon sitelerinden biri tarafından yine iPhone hakkında yeni bilgiler sızdırıldı. Özellikle Çin ve Japonya’daki üretimlerden ortaya çıkan görüntü ve detayların iPhone hakkında çıkan söylentilerin en doğruları olduğunu söylemek mümkün.

iPhone hakkında ilk söylentiler çıktığında isminin iPhone 6 mı yoksa 5S mi olacağı konusu net değildi. Ancak 4S’ten dolayı yeni telefonun 5S olacağı düşünüldü ve basına da bu şekilde yansıdı. iPhone 5S 128 GB modeliyle yeni bir çağ açması bekleniyor.

1377948920_kddi.png

Ya da yine üzerindeki fazla beklentiyi karşılayamayarak sadece hız ve performans artırımlarıyla sunulacak. 5S olmasının burada bir şüphe bıraktığı kesin. iPhone 5C olarak da plastik ve daha ucuz versiyonunun geleceği belirtiliyor.

iPhone’un yeni kamerasının f/2.0 sensör sunacağı ve eskiye oranla %30 daha hızlı olacağı belirtiliyor. Fiyat konusu ise en çok tartışılacak konu olacak çünkü emin olduğumuz bir konu, iPhone 5S ucuz olmayacak.

Yorumlar
Misafir
iphone hiç bir zaman telefon olmadı...
Cevapla
Misafir
şarz aleti patlamasa bari hep yansanayi deyip geciştiriyorlar
Cevapla
Misafir
iphone kullanan kaldımı hala bundan 3 sene önce telefondu ama artık degil
Cevapla
16 gb 2299 tl olur. İlk çiktıgında 2999 tl den yurtdişi kayıtli alinir. Bende ıphone 5 kullanıyorum ve kayıt işlemleri dahil 1300 tl ye aldim. Biraz bekleyin yarı yarıya ucuz alın derim. T€kn@hT
Cevapla
Misafir
fiyati 2500tl cikicak elmaci zihniyet bilginizeee
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.