Mobil

Yeni nesil HTC One'da hoparlör değişiyor!

HTC, ekranı daha büyük yapabilmek için yeni amiral gemisinde hoparlör tasarımını değiştirebilir.

Yeni nesil HTC One'da hoparlör değişiyor!

HTC’nin amiral gemilerinde sunduğu ve kullanıcıların en çok beğendiği özelliklerden biri altta ve üstte konumlandırılan BoomSound hoparlörler. Ancak HTC ses konusunda yepyeni bir şirketle anlaşacak gibi görünüyor.

 Yeni gelen haberlere göre HTC, yeni nesil BoomSound hoparlör üzerinde çalışmak için Bose şirketi ile işbirliği yapacak. Sadece bu kadar da değil! Yeni iddialara göre HTC, alt ve üst kısımda bulunan hoparlörleri küçülterek telefon üzerinde ekran için daha fazla yer ayıracak. Böylece daha ince bir çerçeve ile daha fazla ekran yer alacak.

HTC’nin amiral gemisi HTC One M8, 5 inç ekran özelliğine sahip olmasına rağmen, Boomsound hoparlörleri yüzünden 5.5 inç olan LG G3’e göre daha dar ama daha yüksek bir boyuta sahip.

Eğer bu söylenenler gerçek olursa, gelecek yıl düzenlenecek olan MWC 2015 etkinliğinde yeni hoparlör tasarımı ile HTC One M9 amiral gemisi telefonu görebilirsiniz.

1407324188_htconem8obzor15resize.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.