Mobil

Yeni nesil iPad göründü

iPad'in yeni nesli görüntülendi.

Yeni nesil iPad göründü

iPad şu anda tablet piyasasının tek lideri konumunda. Bir çok telefon ve bilgisayar üreticileri tarafından Android tabletler ve bir çok güçlü rakipler piyasaya sürülmesine rağmen, iPad bu konudaki hükümdarlığını henüz korumaya devam ediyor.

4. nesil iPad, iPad mini ile tanıtılmış ve beklenildiği gibi en büyük özelliklerinden biri Retina Display ekranla gelmesi olmuştu. Retina Display ekranı sayesinde insan gözünün görebildiğinin üzerinde bir netlik sunarak muhteşem bir teknolojiye imza atan Apple’ın yeni nesil iPad ve iPhone’unun ne zaman geleceği konusunda meraklı bekleyişler sürüyor.

1365590949_ipad-5-facade.jpg

Her yeni nesil cihaz duyurulmadan olduğu gibi şimdiden cihazların özellikleri ve görüntüleri hakkında kesin olmayan bilgiler internete sızdırılmaya başladı. Apple’ın yeni nesil cihazının ön kapağına ait olduğu düşünülen görüntü yeni iPad’in de büyüklerden olacağı görüşünü destekliyor. Ancak hala bir tasarım farkı olmadığı görülüyor. Her ne kadar iPad’in kendine özgü tasarımı çok sevilse de, artık Apple’dan değişik bir tasarım da beklenmiyor değil.

Yorumlar
Misafir
Diğer markalar da dışıni değiştiyor da ne oluyor Zatsen tasarım da adamlar Nirvana ulaşmış bırakın bu tasarım değişmiyor arayüz değişmiyor muhabbetlerini
Cevapla
kuberd
yahu her yeni cikan ipad modeli icin yeni ipad gorundu yazilio ya ne sacma durum diyorum ipad hep ayni cunku bir ici degisiyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.