Mobil

Yeni video, iPhone 8'in parlak beyaz rengini gösteriyor

Yeni yayınlanan konsept video, Apple'ın merakla beklenen akıllı telefonu iPhone 8'in parlak beyaz rengini gösteriyor.


Apple’ın merakla beklenen iPhone 8 modeli eylül ayında tanıtılacak olmasına rağmen, telefon hakkında sızıntıların ardı arkası kesilmiyor.  Şimdiye kadar bir çok sızıntı ve konsept görüntülere şahit olduk.  Ancak şimdiye kadar gelen sızıntılar, telefonun siyah versiyonuna odaklanmıştı. Şimdi ise Thiago M Duarte ve Ran Avni tarafından oluşturulan ve ConceptsiPhone tarafından YouTube'da yayınlanan yeni bir videoda, iPhone 8’in parlak beyaz rengi ile nasıl görüneceği gösterilmiş.

Konsept, gelecek iPhone ile ilgili bazı söylentilere uyuyor. Bu söylentiler arasında, parmak izi tarayıcısının neredeyse çerçevesiz bir ekranın camının altında olduğu da yer alıyor. Ancak son gelen sızıntıların aksine, telefonun arka kamerası yatay yerine dikey olarak konumlandırılmış.

Videonun ilk yarısı iPhone'u siyah gösterirken, diğer yarısı 0:49'dan başlayarak, beyaz (muhtemelen seramik) varyantını gösteriyor. 

Aşağıda yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.