Mobil

Yeni yıl geri sayım heyecanını Gear S2 İle nasıl yaşarım?

Samsung Gear S2, yılbaşına özel geliştirilen arayüzü ile yeni yıl geri sayımına renk katıyor.

Yeni yıl geri sayım heyecanını Gear S2 İle nasıl yaşarım?

Samsung Electronics, yeni yıla özel son teknoloji ürünleriyle kullanıcılar için en iyi hediye alternatiflerini sunmaya devam ediyor. Değiştirilebilir kayışları ve kişiselleştirilebilir arayüz temaları ile Gear S2, tüketicilerin, kendi stilini ifade etmelerine olanak sağlıyor. Ayrıca Samsung Gear S2, yılbaşına özel geliştirilen arayüzü ile yeni yıl geri sayımına renk katıyor. 

Bunu yapmak için öncelikle saatinizin ana ekranına basılı tutun ve çıkan saat şekilleriin en sonunda bulunan Şablon Ekle seçeneğini seçin. Daha sonra çıkan ekranda en sonra Daha Fazla Saat Şekli Al seçeneğine tıklayın. Bu noktada eşleştirmiş olduğunuz telefonda Samsung Gear Uygulaması otomatk olarak açılacak ve yılbaşı temalarının olduğu arayüz ile karşılaşacksınız. İstediğiniz saati seçerek anında Gear S2 ile eşleştirebileceksiniz...

1451562814_screenshot20151231-134911.png

Hem klasik hem de spor model seçenekleriyle her tarza uyum sağlayan akıllı cihaz, hızlı ve kolay kullanımı sayesinde de tüketicilerin gün içindeki tüm etkinliklerini rahatça takip edebilme imkanı sunuyor.

Yeni yılda eğlenceyi Gear S2 ile keşfedin

Samsung Gear S2, sahip olduğu uygulamalar sayesinde kullanıcılara daha sağlıklı, daha kolay ve daha eğlenceli bir yıl vaat ediyor. Paslanmaz çelik gövdesi ve şık tasarımıyla cihaz, yeni yılda da yepyeni bir akıllı saat deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Gear S2, kolayca döndürülebilen çerçevesi ile uzun maillleri okuma ya da istenilen görüntünün yakınlaştırma-uzaklaştırma işlemlerinin rahatlıkla gerçekleştirilmesini sağlıyor. Böylece kullanıcıların günlük koşuşturma içinde her an iletişimde kalmaları ve gün içindeki tüm etkinlikleri takip edebilmeleri olanaklı hale geliyor.

Daha sağlıklı bir yıla merhaba deyin

Otomatik hareket algılama özelliği ile Gear S2, aktivitelerin günlük olarak takibini yaparak, gün içinde ne kadar hareket edildiğinin takibini sağlıyor. Aynı zamanda kalp atış hızını, su ve kafein oranlarını izlemeye yardımcı olan S Health uygulaması, kullanıcıların fit kalmasına da destek oluyor. Sahip olduğu gelişmiş özellikleriyle egzersiz türü seçimi ve adım sayımı yapmaya imkan sağlıyor. Spor kayış seçenekleriyle aktivite sırasında tarzı yansıtmaya yardımcı olan Gear S2, yeni yılda sağlıklı ve fit olmayı hedefleyen kullanıcılar için ideal bir seçenek oluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.