Mobil

Yenilenen iOS Uygulaması İle TTNET Müzik yarım milyon'a ulaştı

Türkiye'de Yasal Müzik servislerinin en önde gelen isimlerinden TTNET Müzik, benzerlerinden farklı olabilmek adına yeniliklere doğru ilk adımlarını hızlıca atıyor.


Kurulduğu yıldan beri bir çok müzik severin beğenisini toplamış TTNET Müzik servisi hem iPhone hem de iPad için 2012 uygulamasını geliştirmiş bulunuyor. Geliştirilen yeni uygulama App Store'da ücretsiz dağıtılıyor, yeni uygulama ile yarım milyona ulaşan TTNET Müzik, Yasal Müzik dalında yerini üst sıralara çıkarmak adına bir adım atmış oldu.

Şüphesiz bu uygulamanın kullanıcılar tarafından  en çok sevilecek yanı ise arka planda müzik çalıyor olabilmesi olacaktır. TTNET Müzik uygulaması ile kesintisiz müzik dinleyebilir ayrıca rutin işlerinize devam edebilirsiniz.

TTNET Müzik web sitesi ile eş zamanlı çalışan uygulamada eskiye nazaran bir çok yenilik sunuluyor, daha fazlası ve uygulama için..

Uygulamayı İndirmek İçin Tıklayın;
http://itunes.apple.com/tr/app/ttnet-muzik/id416551514?mt=8

Uygulamadan Görüntüler ;
1328716848_appstore.jpg1328716852_appstore1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.