Mobil

Yenilenmiş Galaxy Note 7 modeli Galaxy Note FE yok sattı!

Yenilenmiş Galaxy Note 7 modeli Galaxy Note FE uluslararası pazarda da satışa sunulabilir.


Samsung, Temmuz başında Galaxy Note Fan Edition'ın satışlarına başlamıştı. Galaxy Note FE'nin sadece 400.000 ünitesi yalnızca Güney Kore'de mevcuttu. Güney Kore medyasından gelen yeni bir rapor, Samsung'un Not FE'nin tüm birimlerini başarıyla sattığını ortaya koyuyor.

Galaxy Note FE, Galaxy Note 7'nin geri çağrılan birimlerinin bileşenleri ile oluşturuldu. Dolayısıyla, yenilenmiş Note 7 olarak da adlandırılıyor. Güney Koreli şirket, Galaxy Note FE'yi kendi evinde tekrar satmayı düşünmemektedir. Bununla birlikte, telefonun bazı uluslararası pazarlarda satılabileceği olasılığı bulunuyor.

1504610973_samsung-galaxy-note-fan-edition-768x633.jpg

Galaxy Note FE, Note 7 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip. Ancak, Bixby AI ve 3.200mAh kapasiteli küçük bir pil gibi bazı farklı özellikler bulunmaktadır. Orijinal Note 7, 3,500mAh pil ile gelmişti. Note 7 patlamalarını soruşturan Samsung, hatalı piller nedeniyle sorunlara neden olduğunu tespit etmişti. Bu nedenle şirket, Galaxy Note FE ve ayrıca yeni Galaxy Note 8 modellerine (3,300mAh pil) daha küçük bir pil ekledi.

Şu anda Samsung, Güney Kore'de Galaxy Note 8'in piyasaya sürülmesine hazırlanıyor. Ön siparişlerinin hazırlıkları başlamış olup, 15 Eylül tarihinden itibaren satışa sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.