Mobil

Yerli ve Milli toplu ulaşım uygulaması LineBee güncellendi!

Ülkemizin ilk ve tek çok şehirli, yerli nasıl giderim uygulaması: LineBee uygulamasının yeni versiyonu yayınlandı.


LineBee, şehir içi toplu taşıma araçlarını kullanarak bir noktadan farklı bir noktaya nasıl gitmeniz gerektiği konusunda bilgi veren bir nasıl giderim uygulaması olarak geçtiğimiz aylarda karşımıza çıkmıştı.

LineBee, tümüyle Türk mühendislerce geliştirilen ilk ve tek çok şehirli nereden nereye sistemidir. Uygulama altyapı olarak TUR Algoritmasını kullanıyor.

LineBee yapılan sorgu sonucu size ulaşmak istediğiniz noktaya en hızlı varmanızı sağlayacak 5 farklı alternatif çözüm sunar. Bu çözümler içerisinde kullanılması gereken ulaşım araçları (otobüs, metro, metrobüs vb.) bilgisi veriyor.

Bu araçlar ile yapılacak seyahat süresi, ücret bilgisi ve aktarım noktaları gibi bilgiler ile yolculuğunuzun detaylı bilgilendirilmesi yapılmaktadır. Tüm bunlarla birlikte LineBee size her bir adım için seyahat süresi ve ücret bilgisini de veriyor.

Yayınlanan ilk versiyonun ardından alınan geri dönüşler çerçevesinde uygulama ara yüzü tümüyle yenilenmiş, geliştirilmiş ve kullanıcı dostu haline getirildi.

Güncelleme ile;

İlk versiyon sadece İstanbul ilini içeriyorken yeni versiyonda İzmir sisteme dahil edilmiştir. Kullanıcılar artık İzmir için de yolculuklarını metro, İzban, Tramizmir, ESHOT ve İzDenizle planlayabilecek.

Sisteme dahil edilen akıllı durak eklentisiyle tüm vasıtaların belirlenen durağa ne kadar süre sonra geleceği bilgisini kullanıcılar öğrenebilecek.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.