Mobil

Yeşil renkli Galaxy ister misiniz?

Samsung Galaxy Note Lite yeşil renkte gelecek

Yeşil renkli Galaxy ister misiniz?

Samsung’un son zamanlarda ileri teknolojileri kullanarak çıkardığı telefonları birbirine fazlasıyla benziyor. Hepsinin bir kaç rengi var ve bunlar beyaz, çakıl mavisi ya da gri olarak karşımıza çıkıyor. Yeşil renk pek fazla Samsung stili olmasa da buna da alışabiliriz ve farklılık Note Lite’a da iyi gelecektir.

 

 

1388253696_samsung-galaxy-note-lite-lte-green-w12.jpg

 

Galaxy Note serisinin LTE destekli telefonu 2014’ün 12.haftasında tanıtılacak. Samsung’un bu telefonunun yeşili dışında başka renkleri de olacağı düşünülüyor ancak asıl soru yine plastik mi olacak? Samsung kullanıcılarının bazıları telefonun hafifliğinden memnunken, bir kısmı da sırf plastik yapısının verdiği kalitesiz histen dolayı Samsung kullanmadıklarını belirtiyorlar.

1388253728_basliksiz-1.jpg

LTE desteğiyle gelecek olan telefonun model numarası N7505 olarak belirtiliyor. 5.7 inç LCD ekran ve 8 MP arka kameraya sahip olacağı belirtiliyor ancak teknik özellikleri resmiyete kavuşmadı.Note 2 ve Note 3’ün ara modeli olarak geleceği belirtiliyor. Galaxy Note Lite’tan ilk aşamda 1.5 milyon ünite üretilecek. Şubat 2014’te satışa çıkacağı belirtiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.