Mobil

Yılbaşında ASUS Zenfone 2 Laser ile “Işık Hızına” ulaşın!

Yaklaşan yılbaşı öncesinde hediye seçme telaşına düşenler için ASUS’un yeni akıllı telefonu ZenFone 2 Laser, lazer bazlı otomatik odaklama teknolojisi ile sevdiklerinizin en güzel anlarını 0,03 saniye içerinde ölümsüzleştirecek bir hediye olarak öne çıkıy


Yılbaşında sevdiklerini sürpriz bir hediye ile sevindirmek isteyenler için lazer fotoğraf çekim teknolojisiyle fotoğraf tutkunları arasında ses getiren ASUS’un yeni akıllı telefonu ZenFone 2 Laser uygun fiyat ve üstün performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Yeni ZenFone 2 Laser, 13MP PixelMaster kamerasında bulunan f/2.0 büyük açılı merceği ile sıfır deklanşör gecikmesi sağlayarak yüksek kalitede büyüleyici çekim imkanı sunuyor. Böylece sevdikleriniz 2015 yılının son güzel anlarını yalnızca 0,03 saniye içerinde gelecek yıllara taşıyabilecek.

ZenFone 2 Laser’in kullandığı kamera teknolojisi, ister düşük ışık olan ortamlarda isterse çok ışıklı ortamlarda olsun yılbaşı kutlamalarının yapılacağı her türlü ortamda, yüksek kalitede büyüleyici çekim imkanı sunuyor. PixelMaster’ın “Düşük Işık” modu piksel birleştirme teknolojisini kullanarak yılbaşı kutlamalarının yapılacağı geceleri ya da ışığın düşük seviyede olduğu kutlama mekanlarında flaşa gerek olmaksızın %400’e varan daha aydınlık çekimler yapılmasına imkan veriyor.

ZenFone 2 Laser’in PixelMaster kamerası, Süper HDR (Ters Işık) modu ile de yılbaşı kutlamalarının zorlayıcı sahnelerinde dahi canlı fotoğraf çekimi yapılmasını sağlıyor. Piksel zenginleştirici teknolojisi ise kontrastı %400’e kadar artırarak ön plandaki nesneleri gölgeler içerisinde kaybolmadan daha net bir şekilde gösteriyor.

1450878232_laser.jpg

Sağlam ekran ile eğlenceye korkusuzca dahil olun

ZenFone 2 Laser, sevdiklerinizin yılbaşı kutlamalarında telefonunun düşerek zarar görebileceği endişesini de ortadan kaldırır. Sevdikleriniz sağlamlık ve kaliteden ödün vermeyen ZenFone 2 Laser ile en kalabalık eğlence ortamlarına dahi korkusuzca dahil olabilir.

Siz ve arkadaşları ile en güzel anlarını ölümsüzleştirebilir. ZenFone 2 Laser akıllı telefon, Gorilla Glass 4 cam ile güçlendirilmiş HD ekran teknolojisi ve 400nits parlaklık sayesinde sevdiklerinizin çektikleri fotoğrafları en gerçek tonlarda gösterir. Gorilla Glass 4, ZenFone 2 Laser’in ekranının düşmelere karşı önceki modellerine kıyasla iki kat daha dayanıklı ve genel olarak 2,5 kat daha sağlam olduğu anlamına gelirken bu cam sayesinde ekranın kırılma ihtimali ise %85 azalıyor. Mikroskobik düzeydeki parmak izi önleyici kaplama, çizik ve lekelenmeleri en düşük seviyelere çekerek ZenFone 2 Laser’in ekranına mükemmel derecede bir parlaklık katıyor.

ZenFone 2 Laser 5¨ (ZE500KL) 1.2 GHz/2GB 16GB ROM: 799TL

ZenFone 2 Laser 5,5¨ (ZE550KL) 1.2 GHz/2GB 16GB ROM: 899TL

ZenFone 2 Laser 6.0¨ (ZE600KL) 1.5 GHz/2GB 16GB ROM: 1.099TL

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.