Yılın son çeyreğinde çıkacak yeni telefonlar!

22. Sıra: Alcatel One Touch FireAlcatel One Touch Fire, Firefox işletim sistemini kullanan ilk akıllı ceplerden. Kendi uygulama mağazası olmasına karşın, Android uygulama mağazasından da uygulama yüklenebiliyor.
Yılın son çeyreğinde çıkacak yeni telefonlar! - Page 1
22. Sıra: Alcatel One Touch Fire

Alcatel One Touch Fire, Firefox işletim sistemini kullanan ilk akıllı ceplerden. Kendi uygulama mağazası olmasına karşın, Android uygulama mağazasından da uygulama yüklenebiliyor.
Yılın son çeyreğinde çıkacak yeni telefonlar! - Page 2
21. Sıra: Haier W716

Özellikler: 4 inç'lik dokunmatik ekran, çift çekirdekli işlemci, HSPA, WiFi, kamera, arttırılabilir bellek (microSD ile), 2 SIM kart yuvası (Dual SIM), Bluetooth, Micro USB, dörtlü bant GSM.

İşletim sistemi: Android 4.2.2.

Çıkış tarihi: Ekim 2013
Yılın son çeyreğinde çıkacak yeni telefonlar! - Page 3
21. Sıra: Haier W716

Haier'in akıllı cepler konusunda büyük planları var gibi görünüyor. Özellikle akıllı cepleri ucuza sunmak amacında olan Çin'li firma, 4-inç'lik W716'yı yurt dışında sadece 100€'ya sunuyor. İşletim sistemi ise Android 4.2.
Yılın son çeyreğinde çıkacak yeni telefonlar! - Page 4
20. Sıra: Haier W851

Özellikler: 4.5 inç'lik dokunmatik ekran, 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci, HSPA, WiFi, 8 megapiksel kamera, arttırılabilir (microSD ile), çift sim kart yuvası (Dual-SIM), Bluetooth, Micro USB, dörtlü bant GSM.

İşletim sistemi: Android 4.1.

Çıkış tarihi: Ekim 2013
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.