Mobil

Yine iPhone 6 Görüntüsü, Yeni iPhone 6 Görüntüsü

Apple bu fotoğraf sızıntılarının önüne bir türlü geçemiyor!

Yine iPhone 6 Görüntüsü, Yeni iPhone 6 Görüntüsü

iPhone 6 beklentisi büyüdükçe bu sızıntıların artacağını daha önceki yazılarımızda sizlere söylemiştik. Apple iPhone 6 konseptini bitirdiyse bir an evvel telefonu bizlere tanıtmalı yoksa tedarikçilerden her geçen gün yeni fotoğraflar gelmeye devam edecek. Üretim tesislerinin parçaları öncelikle tedarik ettiğini ve henüz monte etmeye başlamadığınıda gelen resimlerden anlayabiliyoruz.

Monte işlemlerinin başlamasıyla birliktede iPhone 6'nın bitmiş fotoğraflarının Mayıs-Haziran ayı içinde sızdırılacağınında garantisini şimdiden verebiliriz. Foxconn çalışanları her ne kadar tüm görüntüleme aletlerini dışarıda bırakıp özel tarayıcılardan geçerek fabrikaya giriyor olsalarda takdir edersinizki 1 milyon işçinin çalıştığı bir fabrikada bu tarz güvenlik sorunlarının önüne geçmek oldukça zor olmakta. 

Sızdırılan son fotoğrafın doğru olduğunu kabul edersek yeni iPhone 6'nın 4,7 inç olacağını artık söyleyebiliriz. Buna bağlı olarak retina ekranın ppi değeri değişmezse iPhone 5 ile iPhone 6'nın da aralarında %18'lik bir ekran büyümesinide hesaba katarsak iPhone 6'nın ekran yoğunluk değerinin 277 ppi olacağını söyleyebiliriz. Apple'ın bu gidişe bir dur demesi için Jonatan Ive'in çıkıp yeni iPhone'u anlatması gerekiyor.

1397564888_iphone-6-sizinti.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.