Mobil

Yok artık! Samsung 600 MP çözünürlükte kamera geliştiriyor!

Samsung kameralarında devrim! Samsung 600 MP çözünürlükte, insan gözünden daha iyi görecek kamera geliştiriyor!

Yok artık! Samsung 600 MP çözünürlükte kamera geliştiriyor!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Megapiksel konusunda adeta devrim niteliğinde bir çalışma yürütüyor! Şirket, 600 Megapiksel çözünürlükte, insan gözünden daha iyi görecek kamera geliştiriyor!

Yok artık! Samsung 600 MP çözünürlükte kamera geliştiriyor!

Teknoloji şirketleri arasındaki rekabet herkes tarafından bilinen bir gerçek. Özellikle de akıllı telefon piyasasının bu anlamda başı çektiğini söylemek sanırım yanlış olmaz. iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo bu sektörde başı çeken markalar arasında geliyor.

Geçmişten günümüze hız kesemeden gelişmeye devam eden akıllı telefonlarda, özelliklerde son birkaç yıldır hızlı şarj ve kamera savaşları yaşanıyor. Ancak akıllı telefon sektöründe öncü teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung, tabiri caiz ise Megapiksel konusunda çıtayı arşa çıkarmak için hazırlanıyor. Şirket 600 Megapiksel üzerinde çalışıyor.

Yok artık! Samsung 600 MP çözünürlükte kamera geliştiriyor! - Resim : 1

Samsung’un sensör biriminde görev yapan başkan yardımcısı John Yong-In Park, Samsung’un kameralardaki nihai hedefinin 600 megapiksele ulaşmak olduğunu daha önce açıklamıştı. Samsung’dan bu açıklamaya dair herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak Universe Samsung’un 600 Megapiksel kamera üzerinde gerçekten de çalıştığını duyurdu.

Ancak şu anda Samsung’un en yüksek değere sahip kamerası 108MP görüntü sunabiliyor ve şirketin bu sensörden sonra 192 Megapiksel sensör sunması bekleniyor. O nedenle 600 Megapiksel  için uzun bir süre daha bekleyecek olduğumuz kesin. Kim bilir, belki de Galaxy S22 modelinde 600 Megapiksel teknolojisini görebiliriz.

Siz Samsung'un üzerinde çalıştığı 600 Megapiksel teknolojisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu teknolojiyi Galaxy S22 modelinde görebilir miyiz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Cevdet dogan
Kac piksel uretirse uretsin bir şarj cihazi vermicekmis bu insanlar kizdimi pireye kizar yorgan yakar samsung almayiverir şamio veya oppo onlarda super telefon ayphon alacaktim vazgectim samsunga yonelmistimki bu haber canimi sıktı ya şami yafa oppo dusunuyorum samsung cok da şimarirsa indiverirler tahtindan
Cevapla
Goron @q
Görüntüye bakılırsa takoz gibi. Araba kaymasın diye teker altında da iş görür. Diğer telefonlar ile karşılaştırmalarda bu özelliği de ekleyiniz.
Cevapla
fanatik olmayın
tamam appleboy hemen iletiyorum yetkililere
Mehmetcik Y
Samsung Cep Tlf bir harika mikemmel net
Cevapla
Bay doğru.
600 megapiksel gözden daha iyi olacak demişsin hiç gülesim yoktu ha ha ha değil 600 6000 piksel olsa göz gibi olurmu ey be insan oğlu.
Cevapla
Ali
Desenize sony nin kamera krallıgı gidecek. Telefonda bitti kamerada gidecek Koca firma yanlış yönetimden ne hallere düşdü
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.