YotaPhone 2 beyaz renk seçeneği ile karşınızda - Page 1

Bu ekran, cihazın şarjından çok çok az götürerek bize temel bildirimleri / haritalar bilgisini vs. veriyor. Oldukça yaratıcı ve pratikte çok işe yarayabilecek bir özellik olduğunu söylememiz gerek. Cihazın donanım özellikleri de oldukça iyi.

YotaPhone 2 beyaz renk seçeneği ile karşınızda - Page 2

Ön ve arkası Corning Gorilla Glass 3′le korunan telefon, gücünü Qualcomm’un güçlü işlemcisi Snapdragon 801′den alıyor. 32GB -artırılamayan- depolama alanı, 2GB bellek ve 2,500mAh kapasitesindeki pil, A-GPS, GLONASS, FM Radio, 8MP’lik AF destekli ana kamera, 2.1MP arka kamera, WiFi 802.11 a/b/g/n/ac ve Bluetooth 4.0 desteği de, telefonun diğer özellikleri arasında yer alıyor.

YotaPhone 2 beyaz renk seçeneği ile karşınızda - Page 3

Beyaz sürümle birlikte YotaPhone ucuzluyor da. Şimdiye kadar İngiltere’de 555£’a satılan cihazın fiyatı, 440£’a düşürüldü

YotaPhone 2 beyaz renk seçeneği ile karşınızda - Page 4

Avrupa’da da benzeri bir fiyat düşüşü yaşandı: Cihaz, bu bölgede de artık 699€’a değil; 599€’a satılıyor. Firmadan gelen bilgilere göre telefon, yakın zamanda ABD pazarına da giriş yapacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.