Mobil

YotaPhone 3 ZTE Tarafından Üretilecek

"Değişik" olarak tabir edebileceğimiz YotaPhone 3 bu sene ZTE tarfından imal edilecek.

YotaPhone 3 ZTE Tarafından Üretilecek

Teknolojiyi az çok takip eden herkes Yota'yı biliyordur. Bu şirket e-ink çift ekranlı telefonlar üretmekte. Bu ilginç telefonu bu sene Çin telefon üreticisi ZTE imal edecek.

Nedir Bu YotaPhone?

YotaPhone, ekranın bir tarafı normal bir ekran iken arka kameranın bulunduğu bölümde "Telefonun arkası diyemiyorum :) Orası da işlevsel çünkü" e-ink teknolojisine sahip bir ekran bulunduran bir telefon. Bu ekran şarjı hemen hemen hiç harcamıyor. Yani bir makale okurken telefonun ön ekranını arkaya aktararak telefonunuzun şarjını harcamadan makalenizi okuyabilirsiniz. 

1442400110_gsmarena001.jpg

Çinli şirket ZTE şu sözleriyle ortaklığı duyurdu; "YotaPhone ile ortaklığımız yeni nesil akıllı üretimin yanı sıra mobil hizmetlerin ve yazılımların geliştirilmesi ve entegre edilmesini içerir." YotaPhone ve YotaPhone 2 ise Singapur'da üretilmişti.

Telefonun üretimine gelecek yılın birinci çeyreğinde başlanacak ve başlangıçta sadece 100.000 adet YotaPhone 3 üretilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.