Mobil

YouTube Android için güncellendi!

Youtube Android 4.0 ve üstü sürümleri çin güncellendi.

YouTube Android için güncellendi!

Dev popüler video sitesi Youtube geçen sene şimdiye kadarki en büyük değişimini yapmış ve kullanıcılara güvendikleri, istedikleri içeriği sunma amacıyla, kanallarla aboneliklere odaklı yeni tasarımını sergilemişti. Bu değişimin üzerinden henüz altı ay geçmişken, aynı değişim en sonunda Android uygulamasında da görülecek.

Yeni güncelleme, şimdilik sadece Android 4.0 ve üstü için geçerli olacak. Yeni kanallar arayüzüyle bu uygulama farklı abonelikler arayabilmenizi ve ekleyebilmenizi sağlayacak.

1340918168_android-youtube-logo.jpg

Başka bir yenilik ise uygulamanın artık "önceden yükleme"yi destekliyor olması. Bu özellik kullanıma sunulduğunda, en son abonelikleriniz ve "Sonra İzle" listeleriniz Wi-Fi üzerinden otomatik olarak yüklenecek ve artık beklemeden istediğiniz videoyu açtığınız gibi rahatça izleme şansında sahip olacaksınız.

Bu yeni güncellemelerin diğer Android versiyonlarına ve iOS'a gelip gelmeyeceğine ise Google şöyle cevap verdi; "Genel olarak, bu kanal odaklı deneyimi tüm platformlara getirmeyi amaçlıyoruz."

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.