Mobil

YouTube, çevrimdışı video izleme kapsamını genişletiyor

Google, çevrimdışı YouTube videosu izleme özelliğini beklenenden daha fazla ülkeye sundu!

YouTube, çevrimdışı video izleme kapsamını genişletiyor

Özellik aslında geçen ay yayınlandı, ancak YouTube videolarını indirme seçeneği sadece birkaç ülkede kullanılabilir durumdaydı. Bu arada, arama devi uygulamanın destek sayfasını, bu özelliğin desteklendiği ülkelerin tam listesiyle güncelledi.

Bu listeye göre, çevrimdışı görünümler için YouTube videolarını indirmenin mümkün olduğu 125'den fazla ülke var. Yeni özellikten yararlanmak için YouTube videosunun altındaki İndir düğmesini kullanabilirsiniz. 

YouTube videolarını çevrimdışı izlemek için indirme özelliği, abonelik gerektiren bir Google hizmeti olan YouTube Red tarafından sunulan temel özelliklerden en önemlisi.

YouTube, çevrimdışı video izleme kapsamını genişletiyor - Resim : 1

Bu haftadan itibaren, eğer YouTube Red üyesiyseniz bu özellikten yararlanabilirsiniz. Küçük bir sorundan da bahsetmeden geçmeyelim. Bazı videolar indirilemeyebilir. Böyle bir durumda, videonun altındaki İndir düğmesi soluk görünür ve tıklanamaz.

Yorumlar
red
red li olan adam neden çevrim dışı açsın ki yani
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.