Mobil

Zenfone 3 için Android 7.0 Nougat güncellemesi çıktı!

Asus, Zenfone 3 için Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınladı. Peki, Android 7.0 Nougat güncellemesini alan Zenfone 3 modelleri hangileri?

Zenfone 3 için Android 7.0 Nougat güncellemesi çıktı!

Asus, Zenfone 3 sahiplerini sevindirecek bir haber ile karşımıza çıktı. Firma, Zenfone 3 için Android 7.0 Nougat güncellemesini bugün resmi olarak indirime sundu. Yaklaşık olarak 1.5 GB'lık bir alan kaplayan Zenfone 3 için Android 7.0 Nougat güncellemesi, şimdilik Zenfone 3'ün iki modeline yüklenebiliyor.

Zenfone 3 için Android 7.0 güncellemesi hangi modellere geldi?

Zenfone 3'ün ZE520KL ve ZE552KL varyasyonlarına gelen Android 7.0 Nougat güncellemesini OTA üzerinden veya PC'den yükleyebilirsiniz. Zenfone 3 için Android 7.0 Nougat güncellemesi ile telefonun arayüzünde iyileştirmeler yapıldığı söyleniyor. Güncelleme ile ayrıca sistem kararlılığı ve performansında da artış sağlanıyor.

1489046436_zenfone-3-icin-android-7.0-nougat.jpeg

Zenfone 3 için Android 7.0 Nougat güncellemesi kademeli olarak sunulacağı için ülkemize gelmesi 2-3 saat geç olabilir. Bu yüzden Zenfone 3'ün ayarlar bölümünden yazılım güncellemelerini sık sık kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Güncellemeyi yüklemeden önce yedek almayı da unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.