Gresso Azimuth:
Gresso zenginler için telefon işinde önemli firmalardan biri. Firma seri üretim yapmayarak lüks tüketicilerin ilgisini çekiyor. Azimuth isimli modeli 2000 dolardan satılıyor. Eğer altın kaplamalı olanını isterseniz ödemeniz gereken rakam 2500 dolar.

Gresso Regal:
Gresso Regol modeli bir başka zenginler için telefon alternatifi. 3000 Dolardan başlayan fiyatıyla dikkat çeken cihaz, 18 ayar altın kaplamalı versiyonu ile de satılıyor. Ancak altın kaplamalı versiyon 6000 Dolara satılıyor. 5 inç ekranında Full HD çözünürlük sunan telefonda 2 GB RAM, 32 GB depolama alanı, 4 çekirdekli işlemci ve 13 MP arka kamera gibi teknik özellikler var.

iPhone 6s by Gresso:
Gresso markasının bu konuda iddialı olduğunu söylemiştik. Firmadan aynı zamanda iPhone 6s de satın alabiliyorsunuz. Titanyum ve altın kaplamalı versiyonlara sahip olan bu özel iPhone 6s 3000 Dolar ile 5000 Dolar arasında değişen bir fiyat aralığına sahip.

Vertu New Signature Touch:
Vertu markası işi bir adım daha öteye götürüyor. Araba fiyatına satılan New Signature Touch modeli 8500 Euro ile 18000 Euro arasında değişen bir fiyat aralığına sahip. Snapdragon 810’dan güç alan telefonda 5.2 inç büyüklüğünde Full HD ekran sunuluyor. Titanyum ve altın kaplamalı alternatifleri var.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.